חקירות פרטיות

מומחים בחקירת בגידות, חשיפת בגידות, חקירות לפני גירושין, מעקבים ועוד

 

חקירות פרטיות עושים עם המומחים! 

 • חושדים שבוגדים בכם? 
 • חושבים שגונבים ממכם?
 • מישהו מטריד אתכם ואתם לא יודעים מי? 
 • חושבים שמצוטטים לכם? 
 • זקוקים לעזרה באיתור נכסים? 

 

ובכן, אל דאגה. הגעתם למקום הנכון. אנו מתמחים בחקירות פרטיות במגוון קשת השירותים החל מחשיפת בגידות ועד ביצוע מעקבים ואיתורים.

אם אתם צריכים חקירה פרטית מקצועית ועדויות מוצקות בשביל השלב הבא התקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות. דיסקרטיות ומקצועיות כתמיד מובטחת.  

 

חקירות פרטיות

073-7588787

 

חקירות פרטיות עושים עם המומחים 

מזה שנים רבות שאנו פועלים ברחבי הארץ באופן המקצועי והטוב ביותר. לאורך השנים סייענו לשערות רבות של לקוחות לחתור להגעה לאמת תוך השגת ראיות חותכות תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ושיטות איתור ומעקב המקצועיות ביותר. יתרה מכך לטובת לקוחותינו אנו פועלים תמיד בהתאם לכל ההנחיות והאישורים הנדרשים על פי חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה תשל"ב 1972. צוותי המעקב שלנו מורכבים אך ורק מחוקרים פרטיים מורשים מומחים ובעלי ניסיון מקצועי ענף ורמת מומחיות גבוהה.

 

בין שירותי החקירה בהם אנו מתמחים:

חוקר פרטי בגידות:

חשיפת בגידות הינה אחת מההתמחויות העיקריות שלנו. החוקרים הפרטיים שלנו הם בעלי ניסיון עשיר לזיהוי דפוסים אופיניים לבגידות ולמעקב אחרי בני זוג באופן דיסקרטי ויסודי להגעה מהירה לתוצאות חקירה ברורות לאימות או שלילת בגידה. עוד על חוקר פרטי בגידות.


חקירות איתור:

חלק מעבודת חקירת בגידות נוגעת פעמים רבות לתחום האיתורים החל מאיתור נכסים במקרים של חקירות גירושין, איתור אנשים, איתור כתובות, איתור מספר טלפון, איתור תעודות זהות ועוד ועוד לפי הצורך בכל חקירה. 

חוקר פרטי גירושין

במידה ותוצאות החקירה שלנו כן הובילו לאימות בגידה הראיות שאנו אוספים עלולים להוות כעזר במקרים מסוימים (ויחד עם זאת לא תמיד) בהיבטים משפטיים עתידיים של גירושין. במידה ואתם חשים שבוגדים בכם ואתם חושבים שייתכן ודרככם הזוגית מיצתה את עצמה הוכחת בגידה עלולה לסייע לכם בהמשך. דבר זה נכון בעיקר לגברים נבגדים בבית הדין הרבני אך גם לנשים במקרים מסוימים.

יחד עם זאת, חובה להדגיש שתפקידנו כחוקרים פרטיים הוא להביא ללקוחותינו ראיות מהימנות ומקצועיות בהתאם להנחייתם. על ההשלכות המשפטיות של כך והיתרונות בהשגת ראיות אם ישנן מומלץ להתייעץ עם עורך דין מומחה אשר ידע להנחות אתכם באופן מדויק בפן המשפטי המקצועי. 

חוקר פרטי חקירות כלכליות

בין אם מדובר בחקירה לחשיפת בגידה או חקירה לגירושין, או באם מדובר על חקירה כלכלית פר אקסלנס, אנו מחזיקים צוות חוקרים מקצועיים בחקירות כלכליות לרבות איתור נכסים, איתור חשובונות בנק, איתור יורשים, ועוד.
 

חוקר פרטי שידוכים

חקירות נוספות הקשורות לתחום של חקירת בגידות נוגעת בחקרית בני זוג פוטנציאליים לפני נישואין או לפני כניסה לקשר זוגי עמוק כגון חקירות טרום נישואין, חקירות שידוכים ועוד. 

ביצוע מעקבים

חלק ניכר מעבודותו של חוקר או חוקרת פרטיים הינה ביצוע מעקבים. ביצוע מעקב אחר בן זוג החשוד בבגידה צריך להיעשות באופן כזה אשר יאפשר השגת ראיות מצולמות מבלי שמושא המעקב יזהה כי עוקבים אחריו. 

לשם כך, אנו עובדים באופן המקצועי ביותר עם צוותים מיומנים ותוך שימוש באמצעי מעקב מתקדמים כגון רכבים מיוחדים לביצוע מעקבים, ציוד מעקבים טכנולוגי מתקדם, אפליקציות ייחודיות, מצלמות ומצלמות וידיאו מיוחדים לביצוע צילומים מרחוק ובתנאי תאורה משתנים ועוד.  

 

עוד נושאים בהם אנו מתמחים:

 • חוקר פרטי גניבות
 • חוקר פרטי הוצאה לפועל
 • חוקר פרטי ירושות
 • חוקר פרטי לעסקים
 • חוקר פרטי לבני נוער
 • חוקר פרטי נדל"ן
 • חוקר פרטי עסקי
 • ועוד...

 

מתי מומלץ לבצע חקירה פרטית? 

אם יש לכם תחושת בטן שבוגדים בכם, גונבים ממכם, או שאתם פשוט זקוקים לעזרה מקצועית בהשגת ראיות ייתכן מאוד שחקירה פרטית היא הדרך הטובה והבטוחה לעשות זאת. לא בטוחים מה עליכם לעשות? התקשרו עכשיו והתייעצו עם חוקר פרטי ללא התחייבות. 

חקירות פרטיות- שירותי חקירה

073-7588787

חשיפת בגידות 

חשיפת בגידות הינה אחת מההתמחויות העיקריות שלנו. החוקרים הפרטיים שלנו הם בעלי ניסיון עשיר לזיהוי דפוסים אופיניים לבגידות ולמעקב אחרי בני זוג באופן דיסקרטי ויסודי להגעה מהירה לתוצאות חקירה ברורות לאימות או שלילת בגידה. 

 

 

חוקר פרטי בגידות

 

חקירות פרטיות: אזורי שירות

אנו מבצעים חקירות ברחבי הארץ עם חוקרים מומולצים ופועלים באזור הצפון, חיפה והקריות, השרון, אזור תל אביב והמרכז, בשפלת החוף, הדרום ועד אילת. בנוסף, אנו מתמחים גם במעקבים וחקירות בחו"ל על פי הצורך. 

 

 

עלות חקירה פרטית

מחירי חקירות פרטיות נעים ומשתנים בהתאם למורכבות החקירה, כמות שעות העבודה הנדרשות, מיקום ביצוע החקירה (בארץ או בחו"ל לדוגמא), אספקטים נוספים של החקירה כגון נושאים כלכליים, איתורי נכסים ועוד. לקבלת הערכה כללית לגבי העלויות הממוצעות המומלצות בענף החקירות ניתן להיכנס למחירון חקירות פרטיות שלנו וכמובן על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת מומלץ להתקשר לשיחת ייעוץ ראשונית עם חוקר פרטי מומחה לחשיפת בגידות. 

רק חקירות פרטיות מקצועיות

073-7588787

 

זקוקים לחקירה פרטית?

צרו קשר עכשיו באמצעות הטלפון או באמצעות טופס יצירת הקשר בתחתית העמוד וחוקר פרטי מומחה יחזור אליכם בהקדם האפשרי. כתמיד אנו מתחייבים למקצועיות ודיסקרטיות. תודה! 

שתף