חוקר פרטי בגידות בירושלים

רק חוקרים פרטיים מומחים בחשיפת בגידות באזור ירושלים

 

שירותי חוקר פרטי בגידות בירושלים  

מומחים בחקירת בגידות, חשיפת בגידות, חקירות לפני גירושין, מעקבים ועוד בירושלים

 

  • אשתכם פתאום מטפחת את עצמה יתר על המידה? 
  • בעלכם נעל את הגישה לטלפון הנייד שלו? 
  • בת הזוג שלך יוצאת לערב חברות קבוע? 
  • בעלך החל פתאום לעבוד המון לילות? 

 

חושדים שבוגדים בכם אבל אתם לא בטוחים? החשש מכרסם בכם ללא מנוח? רוצים לדעת את האמת? אם התשובה היא כן הגעתם למקום הנכון.

משרד החקירות שלנו מתמחה מזה שנים רבות בחקירות פרטיות בתחום הבגידות באזור ירושלים, תוך חשיפתם, השגת ראיות ועוד והכל בהתאם לחוק ובאופן כזה שיהיו גם ראיות קבילות לכל שימוש משפטי עתידי שידרש. התקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות. דיסקרטיות ומקצועיות כתמיד מובטחת.  

 

חוקר פרטי בגידות בירושלים

073-7588787

 

חקירות פרטיות בירושלים עושים עם המומחים לחקירות אישות

מזה שנים רבות שאנו פועלים באזור ירושלים באופן המקצועי והטוב ביותר. לאורך השנים סייענו לשערות רבות של לקוחות לחתור להגעה לאמת תוך השגת ראיות חותכות תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ושיטות איתור ומעקב המקצועיות ביותר. יתרה מכך לטובת לקוחותינו אנו פועלים תמיד בהתאם לכל ההנחיות והאישורים הנדרשים על פי חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה תשל"ב 1972. צוותי המעקב שלנו מורכבים אך ורק מחוקרים פרטיים מורשים ומומחים לתחום הבגידות ובעלי ניסיון מקצועי ענף ורמת מומחיות גבוהה.

 

מתי מומלץ לפנות לחוקר פרטי בגידות? 

אם יש לכם תחושת בטן שבוגדים בכם סביר להניח שיש בכך אמת. רבים בוחרים בנקודה זאת לבחור לא לדעת את האמת. אחרים, אשר מעוניינים להגיע לאמת בוחרים מאידך להתעמת עם בן או בת הזוג הבוגדים. לרוב, תהיה זאת טעות, שכן בן הזוג הבוגד יכחיש ולרוב ישנה את התנהגותו על מנת לא להיתפס, דבר אשר בטווח הארוך, אם תחליטו להשיג ראיות, יקשה יותר על השגתם. אז התשובה הפשטנית לשאלה היא, שאם רוצים לחקור ולהגיע לאמת ולהשגת ראיות ותיעוד לעתים עדיף לדחות את נקודת העימות ולפני כן לאפשר לחוקר פרטי מומחה בחשיפת בגידות להשיג עבורכם ראיות.  לא בטוחים מה עליכם לעשות? התקשרו עכשיו והתייעצו עם חוקר פרטי לבגידות ללא התחייבות. 

משרד חקירות בירושלים

073-7588787

חשיפת בגידות בירושלים

חשיפת בגידות הינה אחת מההתמחויות העיקריות שלנו. החוקרים הפרטיים שלנו הם בעלי ניסיון עשיר לזיהוי דפוסים אופיניים לבגידות ולמעקב אחרי בני זוג באופן דיסקרטי ויסודי להגעה מהירה לתוצאות חקירה ברורות לאימות או שלילת בגידה. 

 

 

חוקר פרטי בגידות בירושלים

 

 

חקירת גירושין בירושלים

במידה ותוצאות החקירה שלנו כן הובילו לאימות בגידה הראיות שאנו אוספים עלולים להוות כעזר במקרים מסוימים (ויחד עם זאת לא תמיד) בהיבטים משפטיים עתידיים של גירושין. במידה ואתם חשים שבוגדים בכם ואתם חושבים שייתכן ודרככם הזוגית מיצתה את עצמה הוכחת בגידה עלולה לסייע לכם בהמשך. דבר זה נכון בעיקר לגברים נבגדים בבית הדין הרבני אך גם לנשים במקרים מסוימים.

יחד עם זאת, חובה להדגיש שתפקידנו כחוקרים פרטיים הוא להביא ללקוחותינו ראיות מהימנות ומקצועיות בהתאם להנחייתם. על ההשלכות המשפטיות של כך והיתרונות בהשגת ראיות אם ישנן מומלץ להתייעץ עם עורך דין מומחה אשר ידע להנחות אתכם באופן מדויק בפן המשפטי המקצועי. 

 

חקירות פרטיות בירושלים: אזורי שירות

אנו מבצעים חקירות באזור ירושלים עם חוקרים מומחים לכל הערים והאזורים השונים עם ידיעה גיאוגרפית מקומית גבוהה. באזור ירושלים אנו פועלים בשכונות ואזורים כגון פסגת זאב, חומת שמואל, הר חומה, רוממה, ק. צאנז, רמות, גילה, קרית היובל, נוה יעקב, תלפיות מזרח, בית הכרם, תלפיות, ארנונה, זכרון משה, רחביה, בקעה, רמת שרת, קטמון הישנה, קרית משה, בית וגן, מקור ברוך, מרכז העיר, קטמון א-ו, עיר גנים ב, מחנה יהודה, הר נוף, גבעת שאול, הגבעה הצרפתית, רסקו, גבעת הורדים, עמק רפאים, רמות אשכול, טלביה, סנהדריה, קטמון ח-ט, נחלת אחים, גבעת משואה, קרית מנחם, כרם אברהם, שמואל הנביא, קרית האומה, מורשה, רמת שלמה, עיר גנים, גבעת רם, מתחם הולילנד, מעלות דפנה, גבעת מרדכי, עין כרם, הבוכרים, בית ישראל, גאולה, מקור חיים, אבו טור, מאה שערים, מנחת, פת, אזור תעשייה, גבעת שאול, שייח ג'ארח, שועפט, הר הזיתים, ראס אל עמוד, הרובע הנוצרי, כפר עקב, מרכז העיר מזרח, בית חנינא, סילואן, סואחרה, הר הצופים, הרובע המוסלמי, הרובע היהודי, נוה שאנן, אבו תור, ליפתא, הרובע הארמני, באב א זהרה, א טור, הר הרצל, ממילא, רמת רחל, ואדי ג'וז, צור באהר, ימין משה, ואדי חילוה, ועוד יישובים ומושבים הסמוכים לירושלים וסביבותיה כמו הר הדר, מודיעין, רעות, שוהם, מכבים, מעלה אדומים, מבשרת ציון, בית שמש, ועוד.  

 

למי מתאים שירותים של משרד חקירות?

שירותים של משרד חקירות בתחום האישות וחשיפת בגידות מתאימים למעשה, ברמת הפוטנציאל, לחלק גדול מהאוכלוסיה באזור הירושלים. על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, נכון לשנת 2016, מחוז ירושלים מוביל בכמות המתגרשים בישראל עם 725 מתגרשים לשנה. על פי נתוני בתי הדין הרבני, בשנת 2018 דווקא נרשמה ירידה של 7% במספר המתגרשים בירושלים. 733 זוגות התגרשו בשנת 2018 לעומת 788 בשנת 2017. 

 אנו עובדים ומספקים שירותי חקירות באזור ירושלים לפרטיים, משרדי עורכי דין, חברות, ארגונים, תאגידים ועוד.  

 

זיהוי סימנים לבגידה 

אם גם לכם נדמה שאתם נבגדים על ידי בן או בת הזוג, כאמור ישנה סבירות גבוהה שאתם צודקים. על מנת להיות מעט יותר בטוחים בתחושותיכם חוקרת פרטית מעניקה מספר טיפים שיעזרו לכם לאמת את התחושות שלכם. 

 

 

 

 

 

מעקבים מקצועיים 

חלק ניכר מעבודותו של חוקר או חוקרת פרטיים הינה ביצוע מעקבים. ביצוע מעקב אחר בן זוג החשוד בבגידה צריך להיעשות באופן כזה אשר יאפשר השגת ראיות מצולמות מבלי שמושא המעקב יזהה כי עוקבים אחריו. 

לשם כך, אנו עובדים באופן המקצועי ביותר עם צוותים מיומנים אשר מתמחים בחקירות אזוריות תוך שליטה מקומית גבוהה. באזור ירושלים אנו פועלים תוך שימוש באמצעי מעקב מתקדמים כגון רכבים מיוחדים לביצוע מעקבים, ציוד מעקבים טכנולוגי מתקדם, אפליקציות ייחודיות, מצלמות ומצלמות וידיאו מיוחדים לביצוע צילומים מרחוק ובתנאי תאורה משתנים ועוד.  

 

איתורים באזור ירושלים

חלק מעבודת חקירת בגידות נוגעת פעמים רבות לתחום האיתורים החל מאיתור נכסים במקרים של חקירות גירושין, איתו אנשים, איתור כתובות, איתור תעודות זהות ועוד ועוד לפי הצורך בכל חקירה. 

 

חקירות רקע נוספות הקשורות לתחום האישות

חקירות נוספות הקשורות לתחום של חקירת בגידות נוגעת בחקרית בני זוג פוטנציאליים לפני נישואין או לפני כניסה לקשר זוגי עמוק כגון חקירות טרום נישואין, חקירות שידוכים ועוד. 

 

חקירות כלכליות בירושלים

מערכת נישואין היא בנוסף לכל גם מערכת יחסים פיננסית. בלא מעט מקרים למקרי גירושין יכולים להיות גם אספקטים כלכלליים כגון במקרים של איתור נכסים, איתור חשובונות בנק, וכמו כן כמובן להבין האם אספקטים של הבגידה הינם בעלי השלכות כלכליות על הפן הפיננסי של המשפחה ועל חשבון בן או בת הזוג הנבגדים. כגון נסיעות יקרות לחו"ל עם המאהב או המאהבת, הלוואות שנלקחו על מנת להעביר כספים למאהב או המאהבת ועוד. 

 

מחיר חוקר פרטי בגידות

עלות חוקר פרטי בגידות באזור ירושלים נע ומשתנה בהתאם למורכבות החקירה, כמות שעות העבודה הנדרשות, מיקום ביצוע החקירה (בארץ או בחו"ל לדוגמא), אספקטים נוספים של החקריה כגון נושאים כלכליים, איתורי נכסים ועוד. לקבלת הערכה כללית לגבי העלויות הממוצעות המומלצות בענף החקירות ניתן להיכנס למחירון חקירות פרטיות שלנו וכמובן על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת מומלץ להתקשר לשיחת ייעוץ ראשונית עם חוקר פרטי מומחה לחשיפת בגידות. 

שירותי חקירה פרטיים בירושלים

073-7588787

 

זקוקים לחוקר פרטי בגידות מומחה בירושלים?

צרו קשר עכשיו באמצעות הטלפון או באמצעות טופס יצירת הקשר בתחתית העמוד וחוקר פרטי מומחה לחשיפת בגידות וחקירות אישות באזורכם יחזור אליכם בהקדם האפשרי. כתמיד אנו מתחייבים למקצועיות ודיסקרטיות. תודה! 

שתף